Foxit PhantomPDF Business 9.4.0.16811 Multilingual [PL]

Foxit PhantomPDF Business 9.4.0.16811 Multilingual [PL]

Foxit PhantomPDF to w pełni profesjonalny program do zarządzania dokumentami w formacie PDF stworzony przez producenta popularnego Foxit Readera. Oferuje on funkcjonalność, pozwalającą kompleksowo przeglądać, konwertować, edytować czy organizować różnego typu pliki PDF.


Narzędzie stanowi świetną alternatywę dla chociażby takiego oprogramowania jak Adobe Acrobat, doskonale sprawdzając się w większości zadań z jakimi stykają się użytkownicy domowi lub pracownicy małych i średnich firm. Program dysponuje wszystkimi niezbędnymi funkcjami, które dają możliwość wygodnej i sprawnej pracy z plikami PDF, pozostając przy tym rozwiązaniem prostym i intuicyjnym w obsłudze.

Foxit PhantomPDF pozwala na dowolne modyfikowanie zawartości dokumentów, manipulowanie tekstem i grafiką, zmianę rozmiarów i położenia każdego z elementów, dodawanie nowych obiektów, tworzenie formularzy oraz zabezpieczanie dokumentów hasłem i certyfikatami. W programie nie brakuje także funkcji konwersji PDF do wielu popularnych formatów (zgodnych z aplikacjami pakietu Microsoft Office, PNG, JPG, TIFF, BMP, HTML), organizacji zawartości dokumentu (dodawanie/usuwanie/podział stron, duplikowanie, podmienianie), zabezpieczanie pracy znakiem wodnym, zarządzanie tłem, nagłówkami i stopkami.Inne, niemniej użyteczne opcje obejmują możliwość komentowania i redagowania zawartości dokumentów, tworzenie złożonych formularzy z polami wyboru, przyciskami itp., ale również ich udostępnianie za pośrednictwem wiadomości e-mail lub usługi Evernote. Istotne zalety Foxit PhantomPDF to także współpraca z aplikacjami pakietu Microsoft Office, instalowana wraz z programem wirtualna drukarka (umożliwiająca tworzenie PDF-ów z poziomu dowolnej aplikacji oferującej opcje wydruku) oraz moduł OCR, dający możliwość tworzenia w pełni funkcjonalnych dokumentów PDF z zeskanowanych materiałów.


✔ zawartość: Setup (💊 crack)
✔ System operacyjny: Windows® 7, 8 i 10.
✔ wersje językowe: Multilingual

✰ Strona Producenta• Rozmiar: 534.69 MB
• rodzaj kompresji: .7z

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.

Wyszukaj w Google

strzałka do góry Symbian S60 S90 OS6-8.1 Games | Getsuyoubi no Tawawa | samsung koelkast